– az összes CFN Fearless jóslatok

UCLA (1-2) vs Arizona (0-2) Game Preview

a legújabb vonalak és fogadni az NFL, menj BetMGM

miért Arizona nyer

Arizona lehet, hogy nem egy győzelem, és ez nem annyira robbanásveszélyes és olyan produktív, mint mindenki szeretné, de ez ment ellen a három legjobb csapat az NFL-ben Pac – 12 – USC és Washington, Oregon pedig a harmadik-és ez több mint tartotta magát.

a passzjáték hatékony volt, és a védelem viszonylag jól tartotta magát, tekintve, hogy ez egy teljes átalakítási év volt, és meg kellett küzdenie a trójai passzjátékkal és a Husky power támadással.

és most a Wildcats elkaphat egy szünetet egy UCLA csapat ellen, amelynek a múlt héten nem volt kezdő QB Dorian Thompson-Robinson az Oregon ellen, és most hiányozhat, több más játékossal együtt, akik a kontaktkövetési protokollokon mennek keresztül.

miért UCLA nyer

Igen, mindent egybevetve, Arizona nem volt olyan rossz. A legtöbb csapat a bajnokságban 0-2 lenne az USC és az UW ellen. A Wildcat támadó vonal azonban nem játszik olyan jól, nincs elég futó játék, ami miatt aggódnia kellene, és az O nem mozgatja elég jól a láncokat ahhoz, hogy bármilyen következetes irányítást fenntartson.

annak ellenére, hogy hiányzik a DTR és számos más rész, a Bruins keményen nyomja Oregont egy. 38-35-ös vereséggel, a futó játék átvételével.

a támadó rendszer végre elkezd működni, leginkább azért, mert a támadóvonal végre erősebb, mint néhány éve. Arizona nem fog foglalkozni a power ground játékkal, mint a múlt héten hozott washingtoni támadó front – ez nagyobb tempójú sebesség lesz. Hogy, és …

– CFN szakértők Csákány: College

mi fog történni

egy fantasztikus pass rush kell ahhoz, hogy felszámolja a többi UCLA kérdések és személyi aggályok.

lehet, hogy a Bruins csak 1-2-re áll, de a vonalak elég jól játszanak, a támadás robbanékonyabb lesz, és minden probléma ellenére 2-0-ra állnak otthon ebben a szezonban.